Макрон і Путін знайшли спільну мову щодо урегулювання війни на Донбасі

Еммануель Макрон спілкувався з Володимиром Путіним відразу після розмови із Зеленським. Очільник РФ, за словами французької сторони, погодився на деякі поступки.

макро
Еммануель Макрон. Фото: Єлисейський палац

Президенти Франції та Росії домовились, що можна зробити деякі дипломатичні кроки для вирішення кризи в Україні, прес-служба Єлисейського палацу.

Об этом сообщает Правда РУ

Політики погодились щодо наступних загальних заходів для урегулювання:

  • поновити перемовини у Нормандському форматі з врахуванням українських пропозицій;
  • найближчим часом все ж провести консультації у рамках Тристоронньої групи;
  • прискорити дипломатичні перемовини: якнайшвидше організувати зустріч французького міністра закордонних справ Жан-Іва Ле Дріана та Сергія Лаврова ( 31 лютого);
  • до дипломатичної роботи долучити усіх союзників та партнерів, зацікавлених у звершенні війни.

На сайті російського Інтерфаксу позицію Путіна щодо інформації, яка тривожить Макрона, Україну та увесь світ:

"Причиною ескалації є провокації українських силовиків. ...Країни НАТО "накачують" Україну сучасним озброєннями і боєприпасами, що підштовхує Київ до військового рішення так званої "проблеми Донбасу".

Нагадуємо, що кількома годинами раніше з Макроном спілкувався Президент України, який повідомив французькому політику свої пропозиції щодо перемовин з Росією.

Читати також:
В ОРДЛО примусово мобілізують чоловіків в окупаційні війська (фото) Блінкен: російська план щодо вторгнення в Україну рухається вперед Зеленський і Макрон: потрібно знайти спосіб припинити обстріли
Поділитись
Автор: Олена Бурдейна

Источник: VTimes